Diamantová mikrodermabrázia

Nechirurgická, bezbolestná metóda zbrusovania pleti, pri ktorej dochádza k jemnému obrusovaniu povrchovej vrstvy pokožky použitím diamantových hlavíc a následnému vákuovému odsaniu odmuretých buniek a odstránených nečistôt z pleti.

Odstránením odumretých buniek zvyšujeme vlastnú schopnosť pokožky obnoviť sa, účinné látky sa lepšie  vstrebávajú, strácajú sa drobné vrásky, pleť je lepšie prekrvená, zrýchľuje sa tok lymfy ako aj metabolizmus v derme, urýchľuje sa tvorba kolagénu a upravuje sa nadmerná tvorba mazu.

Mikrodermabráziu sa doporúča absolvovať vo forme kúry s počtom 8 – 10 ošetrení (v závislosti od individuálnych požiadaviek klientky a od stavu pleti), v intervaloch 10 – 14 dní.

Účinky mikrodermabrázie:

Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, pokožka bude jemnejšia, hladšia, po ďalších zákrokoch sa zosvetlia pigmentové škvrny a dokonale sa odstránia z povrchu pokožky zrohovatené bunky. To podporí rýchlejšiu regeneráciu buniek. Pleť sa stane rozžiarenou, vypnutejšou, bude pôsobiť mladistvo a zdravo.

Odporúčanie

Po ošetrení je vhodné používať hydratačné krémy, séra a krémy s UV filtrom. Na osobnej konzultácii vám radi poradíme, ktorá kozmetika je vhodná pre váš typ pleti. Tiež je nutné vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu a soláriám počas celej kúry. Preto odporúčame sériu ošetrení absolvovať v jesenných a zimných mesiacoch.

c

Odporúčané produkty pre ošetrenie

Omladzujuce_kremy_img4
Fluide fondant apaisant

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing.

Sezonna_kura_Jar-Leto_18_img5
Sérum SOS apaisant

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing.

Sothys Crème jeunesse fermeté confort Seul 2017
Masque nutri-apaisant

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing.

Omladzujuce_kremy_img4
Crème nettoyante

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing.